Påmelde lag 2018

Kongleriket Ministafett (1.-4. klasse):
  1. Sandane Skule 2B
  2. Nordstranda Skule 3kl
  3. Skei Skule 2kl
  4. Skei Skule 4kl
  5. Olden Skule 2&3kl
  6. Breim Skule 4kl 1
  7. Breim Skule 4kl 2
  8. Breim Skule 2kl 1
  9. Breim Skule 2kl 2
  10. Olden Skule 4kl
  11. Breim Skule 1kl 1
  12. Breim Skule 1kl 2
  13. Vikane Skule 3kl
  14. Breim Skule 3kl 1
  15. Breim Skule 3kl 2
  16. Sandane Skule 2A 1
  17. Sandane Skule 2A 2
  18. Skei Skule 1kl
  19. Sandane Skule 3A 1
  20. Sandane Skule 3A 2
  21. Skei Skule 3kl
  22. Haukedalen / Slåtten (Førde Friidrett)
  23. Slåtten / Flatene (Førde Friidrett)
  24. Sandane Skule 3B
  25. Nordstranda Skule 1kl 1
  26. Nordstranda Skule 1kl 2
  27. Nordstranda Skule 2kl
  28. Nordstranda Skule 4kl
  29. Sandane Skule 4B
  30. Sandane Skule 4A+B
  31. Hyen Skule 2kl
  32. Hyen Skule 3kl
  33. Hyen Skule 4 kl

 

Gutar:

  • Fjellhug/Vereide IL
  • Breimsbygda IL
  • Eid IL Ski
  • Førde IL Friidrett
  • Sandane T&IL
  • Jølster IL 1
  • Jølster IL 2
  • Hyen IL

 

Jenter:

  • IL Norna-Salhus
  • Breimsbygda IL
  • Førde IL Friidrett 1
  • Førde IL Friidrett 2
  • Førde IL Friidrett 3
  • Brodd/FjV/STIL
  • Jøster IL
  • Hornindal IL
  • Hyen IL

 

Opa klasse / Bedrift: 

  • Sogn og Fjordane Energi
  • Spikarsuppa
  • FK GAST
  • Breim Skule
  • Unge Lovande
  • Krokpollen
  • NFHS –  ØVERSTE HYLLE
  • NFHS – GODT, MEN BLANDA
  • NFHS – WINNING TEAM
  • NFHS – TEAM DIDRIK
  • NFHS – MAGNAR FOR PRESIDENT!
  • Skjold Springeklubb
  • Svelgen Turn og Idrettsforening
  • Brødrene Aa AS
  • Breim Bondelag

 

Dame:

  • NFHS – PREDIKANTLAGET
  • NFHS – EXPEDCHICKS
  • GFIL
  • Førde IL Friidrett
  • Hyen IL

 

Dame Veteran (35+):

  • Breimsbygda IL

 

Herrar:

  • NFHS – LETT PÅ TÅ
  • Svelgen Turn og Idrettsforening
  • Breimsbygda IL
  • Sandane T&IL
  • Jølster IL 1
  • Jølster IL 2
  • Hyen IL

 

Herrar Veteran (35+):

  • GFIL
  • Førde IL Friidrett

 

Herrar Superveteran (45+):

  • Jølster IL 1
  • Jølster IL 2