Påmelde lag 2019

Kongleriket Ministafett (1.-4. klasse):
  1. Sandane Skule 4A 1
  2. Sandane Skule 4A 2
  3. Sandane Skule 3A
  4. Sandane Skule 3B 1
  5. Nordstranda Skule 1kl 1
  6. Nordstranda Skule 1kl 2
  7. Sandane Skule 1A
  8. Sandane Skule 2B
  9. Breim Skule 3kl 1
  10. Breim Skule 3kl 2
  11. Nordstranda Skule 3kl 1
  12. Nordstranda Skule 3kl 2
  13. Breim Skule 4kl
  14. Nordstranda Skule 4kl
  15. Nordstranda Skule 2kl
  16. Breim Skule 2kl 1
  17. Breim Skule 2kl 2
  18. Breim Skule 2kl 3
  19. Hyen Skule 1kl
  20. Hyen Skule 3kl
  21. Hyen Skule 4kl
  22. Skei Skule 4kl
  23. Breim Skule 1kl 1
  24. Breim Skule 1 kl 2
  25. Førde IL Friidrett Flatene/Slåtten
  26. Sandane Skule 4B 1
  27. Sandane Skule 4B 2
  28. Sandane Skule 3B 2

Gutar:

  • Fjellhug/Vereide IL
  • Eid IL Ski
  • Breimsbygda IL
  • Sandane Turn og Idrettslag
  • Førde IL Friidrett
  • Jølster IL 1
  • Jølster IL 2
  • IL Norna-Salhus
  • Hyen IL

Jenter:

  • Breimsbygda IL
  • Sandane Turn og Idrettslag
  • Førde IL Friidrett
  • Jølster IL
  • IL Norna-Salhus
  • Hyen IL

Opa klasse / Bedrift: 

  • Bygderampane
  • GAST
  • RabaGAST
  • Godt og blanda (NFHS)
  • Mix & Trix (NFHS)
  • Stipp & Stapp (NFHS)
  • Gloppen Kommune
  • Krokpollen Kystleirskule
  • Spikarsuppa
  • Hyen Bondelag
  • Svelgen Turn og Idrettsforening
  • Sogndal VGS 1
  • Sogndal VGS 2
  • Stryn Vgs Skiskyting

Dame:

  • GFIL
  • Girl Power (NFHS)
  • Førde IL Friidrett
  • Jølster IL
  • Sogndal VGS

Dame Veteran (35+):

  • Breimsbygda IL (stiller ikkje)

Herrar:

  • Breimsbygda IL
  • Need for speed (NFHS)
  • Sandane Turn og Idrettslag
  • Førde IL Friidrett
  • Jølster IL
  • Sogndal VGS 1
  • Sogndal VGS 2
  • Hyen IL

Herrar Veteran (35+):

  • Førde IL Friidrett

Herrar Superveteran (45+):

  • Gloppen FIL
  • Jølster IL
Kraftprøva:

MENN:
– Robert Andre Moldestad, Breimsbygda IL
– Mathias Reksten Dale, Breimsbygda IL
– Simon Hjelmeset Kirkeeide, Breimsbygda IL
– Melvin Van Ginkel, Breimsbygda IL
– Mathias Melheim, Olden IL
– Kent Ove Sæten, Hyen IL

KVINNER:
– Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL
– Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL
– Malin Støyva, Breimsbygda IL
– Malin Gran, Stryn T & IL

GUTAR 13 til 15 år (f. 2004):
– Jakob Slåtten (f. 2005), Jølster IL
– Ruben Alexander Eide Gjerde (f. 2005), Olden IL

JENTER 13 til 15 år (f. 2004):